Wymiana bocznej szyby samochodowej w Autoglass®

Nasze atuty

Jakość

W Autoglass® udało nam się osiągnąć wyjątkową jakość w montażu szyb samochodowych. Jako część Grupy Belron® korzystamy z własnych technologii, które nie są dostępne dla większości konkurentów.

Czas

Staramy się oszczędzać czas naszych klientów: aby wykonać montaż szyby przedniej bocznej lub tylnej, samochodu nie trzeba zostawiać na cały dzień. Dzięki zastosowaniu szybko utwardzalnego kleju poliuretanowego czas bezpiecznego odjazdu kierowcy jest osiągnięty w ciągu pół godziny.

Cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana szyby przedniej? Polityka cenowa Autoglass® ma na celu minimalizację kosztów klienta. Koszt szyb samochodowych i montażu uzgadniany jest z klientem na etapie wstępnego doboru szyb. Jeśli szyby pasującego do Twojego auta nie mamy na magazynie, zamówimy je bezpośrednio u producenta.

Bezpieczeństwo

Firma Autoglass® wykorzystuje wyłącznie wysokiej jako certyfikowane szkło od producentów, którzy dostarczają swoje produkty zarówno dla producentów samochodów, jak i na rynek części zamiennych.

Jak to działa?

Wymiana szyby samochodowej bocznej w Autoglass® krok po kroku!

1krok

Specjaliści Autoglass® usuwają ze szczelin resztki uszkodzonego szkła, czyszczą przestrzeń pod tapicerką, który jest zdejmowana na czas naprawy.

2krok

Nowa szyba boczna jest montowana w miejsce starej. Sprawdzenie działania mechanizmu otwierania / zamykania

3krok

Po zakończeniu montażu technicy Autoglass® jeszcze raz czyszczą wnętrze pod panelem, sprawdzają czy szyba jest prawidłowo zamontowana oraz montują z powrotem resztę elementów wyposażenia.

Wprowadź tytuł

Mobilny Serwis AUTOGLASS® jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Użyj mojej lokalizacji

Najbliższy serwis

Usługi dodatkowe

Montaż bocznych szyb samochodowych bocznych – co jeszcze warto wiedzieć?

Firma Autoglass® oferuje montaż bocznych szyb samochodowych do wszystkich rodzajów pojazdów.

W zależności od charakteru uszkodzenia, specjaliści z serwisu zaproponują najlepsze rozwiązanie, dobiorą rodzaj szyby i uzgodnią z klientem czas montażu.

Jeśli posiadają Państwo pełną polisę Autoszyba lub Autocasco i skontaktowaliście się z nami poprzez firmę ubezpieczeniową, usługa będzie świadczona bezpłatnie lub za dopłatą wynikająca z ochrony ubezpieczeniowej.

Jeśli planujecie Państwo samodzielnie zapłacić za usługę, cena montażu będzie zależna od modelu pojazdu, producenta części. W tym przypadku koszt wykonania usługi obliczany jest indywidualnie.

Blog

Naprawa odprysków na szybie – jak je naprawiać?
Naprawa odprysków na szybie – jak je naprawiać?
22.07.2021

Odpryski na szybie auta, zwłaszcza tej czołowej, pojawiają się nagle. Często nie jesteśmy w stanie wskazać co i kiedy spowodowało takie uszkodzenie – może to…

Więcej
Ozonowanie samochodu – kiedy warto je wykonywać i jak wygląda usługa?
Ozonowanie samochodu – kiedy warto je wykonywać i jak wygląda usługa?
22.07.2021

Chyba każdy z nas lubi zasiąść za kierownicą wysprzątanego auta, w którym „pachnie czystością”. Czasem jednak zdarza się tak, że mimo wielu godzin poświęconych na…

Więcej
Hydrofobizacja szyb – na czym polega, jakie są jej zalety?
Hydrofobizacja szyb – na czym polega, jakie są jej zalety?
22.06.2021

Każdy kierowca wie doskonale, że utrzymująca się na szybie woda, śnieg, czy inne zanieczyszczenia poważnie ograniczają widoczność i sprawiają, że jazda staje się trudna i…

Więcej

Masz pytania?

Kontakt

  Imię

  E-mail

  Twoja wiadomość

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Zdecyduj czy zgłaszasz uszkodzenie ubezpieczycielowi

  czy wykonujesz usługę prywatnie?

  Wykonuję usługę prywatnie

  Wypełnij poniższy formularz

  Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy za zgłoszenie,

   skontaktujemy się z Tobą w ciagu 30 minut.