Wymiana szyby samochodowej w Autoglass®

Twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach! Profesjonalna wymiana szyby samochodowej.

Nasze atuty

Jakość

W Autoglass® wypracowaliśmy wysoką jakość wykonywanej przez nas usługi montażu szyb samochodowych. Jako część Grupy Belron® korzystamy z własnych technologii, które nie są dostępne dla istotnej części podmiotów z branży serwisowania szyb samochodowych.

Czas

Staramy się szanować czas naszych klientów: nie ma konieczności pozostawiania auta przez klienta na cały dzień, abyśmy mogli wykonać montaż szyby przedniej, bocznej lub tylnej. Dzięki zastosowaniu szybko utwardzalnego kleju poliuretanowego, czas bezpiecznego odjazdu kierowcy z naszego serwisu jest osiągnięty w ciągu około pół godziny, licząc od momentu przyjazdu.

Cena

Polityka cenowa Autoglass® ma na celu minimalizację kosztów klienta. Koszt szyb samochodowych i montażu uzgadniany jest z klientem na etapie wstępnego doboru szyb. Jeżeli w naszych zasobach magazynowych brakuje konkretnego rodzaju szyb, niezwłocznie zamawiamy je bezpośrednio u producenta.

Bezpieczeństwo

Firma Autoglass® wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane szkło od producentów, którzy dostarczają swoje produkty zarówno dla producentów samochodów, jak i na rynek części zamiennych.

Jak to działa?

Wymiana szyby samochodowej przedniej w Autoglass® krok po kroku

1krok

Wymiana szyby samochodowej przedniej w Autoglass® odbywa się w kilku etapach. Najpierw przygotowujemy samochód – wnętrze zabezpieczamy specjalnymi osłonami z polietylenu.

2krok

Demontujemy listwy ozdobne, uszczelki, ramiona wycieraczek, podszybie oraz inne elementy wyposażenia wewnątrz pojazdu jak lusterko czy sensory i kamery.

3krok

Usuwamy uszkodzoną szybę za pomocą specjalnego narzędzia EZI-WIRE

4krok

Przygotowujemy powierzchnię otworu karoserii, dokładnie oczyszczamy ją z resztek starego kleju.

5krok

Przygotowujemy nową szybę. Przed montażem aktywujemy klejone powierzchnie za pomocą specjalistycznego podkładu, a następnie nakładamy klej.

6krok

Instalujemy szybę za pomocą certyfikowanego sprzętu używanego wyłącznie w sieci Autoglass®. Instalujemy zdemontowane wcześniej akcesoria. Montaż nowej szyby zajmuje min. 60 minut

Zawsze blisko Ciebie

Mobilny Serwis AUTOGLASS® jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Użyj mojej lokalizacji

Najbliższy serwis

Usługi dodatkowe

Co zyskujesz, wybierając serwis szyb samochodowych Autoglass®?

Firma Autoglass® oferuje usługi w zakresie montażu wysokiej jakości szyb przednich do wszystkich samochodów. W zależności od charakteru uszkodzenia specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie, dobiorą potrzebne szyby i uzgodnią z klientem czas montażu. 

Jeśli posiadają Państwo  pełną polisę Autoszyba lub Autocasco i skontaktowaliście się z nami poprzez firmę ubezpieczeniową, usługa będzie świadczona bezpłatnie lub za dopłatą wynikająca z ochrony ubezpieczeniowej.

Jeśli planujecie Państwo samodzielnie zapłacić za usługę, cena montażu będzie zależna od modelu pojazdu, producenta części, opcji dodatkowych (ogrzewanie, podłączenie czujników deszczu i światła). Koszt w tym przypadku obliczany jest indywidualnie.
Czas montażu szyby przedniej w centrach montażowych Autoglass® wynosi 1 godzinę. Bezpieczny czas uzytkowania pojazdu wynosi 0,5 h od momentu montażu szyby

Blog

Naprawa odprysków na szybie – jak je naprawiać?
Naprawa odprysków na szybie – jak je naprawiać?
22.07.2021

Odpryski na szybie auta, zwłaszcza tej czołowej, pojawiają się nagle. Często nie jesteśmy w stanie wskazać co i kiedy spowodowało takie uszkodzenie – może to…

Więcej
Ozonowanie samochodu – kiedy warto je wykonywać i jak wygląda usługa?
Ozonowanie samochodu – kiedy warto je wykonywać i jak wygląda usługa?
22.07.2021

Chyba każdy z nas lubi zasiąść za kierownicą wysprzątanego auta, w którym „pachnie czystością”. Czasem jednak zdarza się tak, że mimo wielu godzin poświęconych na…

Więcej
Hydrofobizacja szyb – na czym polega, jakie są jej zalety?
Hydrofobizacja szyb – na czym polega, jakie są jej zalety?
22.06.2021

Każdy kierowca wie doskonale, że utrzymująca się na szybie woda, śnieg, czy inne zanieczyszczenia poważnie ograniczają widoczność i sprawiają, że jazda staje się trudna i…

Więcej

Masz pytania?

Kontakt

  Imię

  E-mail

  Twoja wiadomość

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Zdecyduj czy zgłaszasz uszkodzenie ubezpieczycielowi

  czy wykonujesz usługę prywatnie?

  Wykonuję usługę prywatnie

  Wypełnij poniższy formularz

  Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy za zgłoszenie,

   skontaktujemy się z Tobą w ciagu 30 minut.