Wymiana i naprawa 
szyby samochodowej Kraków

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Najbliższy serwis

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Paweł Kędzierski ★★★★★ 26.08.2023
  Fachowa i szczera obsługa. Pan szczerze powiedział że nie ma sensu naprawiać czegoś takiego. Nie naciągają jak to się zdarza. Polecam.
 • Avatar Lukasz Grzella ★★★★★ 25.05.2023
  Świetni fachowcy, dziękuję za szybką pomoc i fachowa pomoc.
 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Dawid Szulc ★★★★★ 27.07.2023
  Kupiłem auto i zauważyłem odprysk na szybie. Umówiłem się i stawiłem na wyznaczoną godzinę. Po chwili zostałem poinformowany, że odprysk ten już ktoś robił i wszystko jest ok. Pan mi uzupełnił wypełnienie za darmo i z uśmiechem się rozstaliśmy. Świetne podejście do klienta i wiem, że jak coś (odpukać) … Czytaj więcej to na pewno wrócę
 • Avatar Marcin (Mar Kol) ★★★★★ 29.03.2023
  Polecam usługi tego warsztatu. Profesjonalnie i uprzejmie. Umówiona wizyta na godzinę, wymiana szyby czołowej trwała około 3 godzin. Panowie odkleili uchwyt od kamery i przygotowali go do ponownego przyklejenia, dodatkowo porowadzili przewód zasilający kamerę. Dają gwarancję na piśmie i certyfikat, że … Czytaj więcej szyba wymieniona z powodu jej uszkodzenia a nie wypadku.
 • Avatar Tomasz Laskus ★★☆☆☆ 23.06.2023
  Oceniam średnio. Po wymianie szyby przestał mi działać spryskiwacz. Stwierdzili, że nic tam nie ruszali. W innym serwisie okazało się, że uszczelka jest odwrotnie założona przez co przyciśnięty był przewód od spryskiwacza....
 • Avatar Jan Chabros ★★★★★ 02.03.2023
  Super obsługa, konkretni a jednocześnie bardzo mili pracownicy. Przyjechałem punktualnie na 8:30, stanowisko było gotowe, nie musiałem czekać. Usługa trwała nie dłużej niż 90 minut, tak jak było ustalone przez telefon. Po usunięciu odprysku nie mogłem znaleźć śladu ubytku na szybie. Szyba wyglądała jak … Czytaj więcej nowa. W następnym tygodniu przyjechałem kolejnym pojazdem i cała sytuacja się powtórzyła. Polecam jak najbardziej

Najczęściej zadawane pytania

Jaką gwarancję uzyskujesz, wymieniając lub naprawiając szybę w serwisach Autoglass w Krakowie?
W warsztacie Autoglass wysoką jakość naszych usług potwierdzamy również w praktyce. Przykładowo, jeśli mierzysz się z nieprzyjemnym odpryskiem, zgłoś się do nas na naprawę szyby. W krakowskich (i innych) salonach otrzymasz bezterminową gwarancję. W razie ewentualnych problemów masz więc możliwość ponownego zgłoszenia się do nas w dosłownie każdym momencie. To jednak jeszcze nie koniec przygotowanych dla Ciebie benefitów. Usługa wymiany szyby w Krakowie podlega rocznej gwarancji. To niezwykle sensowna opcja, ponieważ sprawdzisz, jak funkcjonuje Twój pojazd o każdej porze roku. Trudno więc wyobrazić sobie skuteczniejszy test. Ponadto sam produkt także podlega gwarancji. W przypadku nowoczesnych szyb NordGlass mówimy tu o 24 miesiącach. Tak długi okres nas nie przeraża, ponieważ jesteśmy pewni swojej jakości.
Czy w Krakowie znajdują się filie Autoglass, czy placówki partnerskie?
W stolicy województwa małopolskiego znajdziesz aż dwa nasze warsztaty. Wszystkie są filiami Autoglass. Realizujemy w nich wymiany lub naprawy szyb samochodowych. W Krakowie każdego dnia spotykamy na drogach mnóstwo różnego rodzaju pojazdów. Z tego względu musimy być przygotowani na to, że wielu kierowców będzie potrzebować pomocy fachowców. Mając fakt ten na uwadze, właśnie w tym mieście otworzyliśmy dwa nasze serwisy będące jednocześnie filiami Autoglass. Pierwszy warsztat mieści się na osiedlu Kombatantów 16. W nim pracujemy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00. Natomiast drugi z naszych serwisów znajdziesz na ulicy 29 listopada 178. Tutaj działamy dla Was w tych samych dniach, ale od 09.00 do 17.00. Niezależnie od miejsca zawsze perfekcyjnie naprawimy lub wymienimy szybę samochodową w krakowskich pojazdach.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą