Naprawa i wymiana 
szyby samochodowej Rzeszów

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Tomasz Rolewicz ☆☆☆☆ 30.10.2023
  Absolutnie nie polecam. Odprysk po "naprawie" większy niż przed. I w rezultacie szyba w X5 zniszczona. Już po zabiegu usłyszalem, że inaczej się "nie dało" i że "trzeba było nawiercić". Na swojej stronie www obiecują, że przed usługą wszystko wyjaśniają i że absolutnie … Czytaj więcej nie nawiercają. U mnie nic z tego się nie potwierdziło. Bezpośrednio po odbiorze auta złożyłem reklamację, oraz dodatkowo - także przez formularz na stronie. Obie zignorowano - brak jakiegokolwiek kontaktu. Kasę za usługę odzyskałem dzięki Visa / chargeback. W życiu nikogo tak szczerze nie odradzalem. Pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) raz w życiu.
 • Avatar Paweł Kędzierski ★★★★★ 26.08.2023
  Fachowa i szczera obsługa. Pan szczerze powiedział że nie ma sensu naprawiać czegoś takiego. Nie naciągają jak to się zdarza. Polecam.
 • Avatar Jacek Wojciechowski ★★★★★ 02.10.2023
  Punktuaknie,sprawie, fachowo. Sama przyjemność. Umówiłem się na wymianę szybu w aucie on-line. Przyjechałem 15 minut przed wizytą tak jak było to zapowiedziane. Autem od razu ktoś się zajął i po dwóch godzinach miałem informacje, że samochód jest do odbioru. Usługa wykonana profesjonalnie, rzetelnie … Czytaj więcej i mogę polecić innym.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Lukasz Grzella ★★★★★ 25.05.2023
  Świetni fachowcy, dziękuję za szybką pomoc i fachowa pomoc.
 • Avatar Dawid Szulc ★★★★★ 27.07.2023
  Kupiłem auto i zauważyłem odprysk na szybie. Umówiłem się i stawiłem na wyznaczoną godzinę. Po chwili zostałem poinformowany, że odprysk ten już ktoś robił i wszystko jest ok. Pan mi uzupełnił wypełnienie za darmo i z uśmiechem się rozstaliśmy. Świetne podejście do klienta i wiem, że jak coś (odpukać) … Czytaj więcej to na pewno wrócę
 • Avatar Marcin (Mar Kol) ★★★★★ 29.03.2023
  Polecam usługi tego warsztatu. Profesjonalnie i uprzejmie. Umówiona wizyta na godzinę, wymiana szyby czołowej trwała około 3 godzin. Panowie odkleili uchwyt od kamery i przygotowali go do ponownego przyklejenia, dodatkowo porowadzili przewód zasilający kamerę. Dają gwarancję na piśmie i certyfikat, że … Czytaj więcej szyba wymieniona z powodu jej uszkodzenia a nie wypadku.

Najczęściej zadawane pytania

Jaką gwarancję uzyskujesz, wymieniając lub naprawiając szybę w serwisie Autoglass w Rzeszowie?
Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient oczekuje wysokiej jakości usługi, gdy zgłasza się do nas na wymianę szyby samochodowej. W Rzeszowie z pewnością będziesz zadowolony po wizycie w naszym serwisie. Nie są to jednak tylko puste słowa i obietnice bez pokrycia. Na regularnie stosowaną przez nas szybę NordGlass otrzymasz aż 24 miesiące gwarancji. To aż dwa lata na dogłębną obserwację. Jeśli coś wzbudzi Twój niepokój, śmiało odwiedź nas ponownie. Oferujemy również 12 miesięcy gwarancji na usługę wymiany szyby w Rzeszowie. Tak długi okres bardzo cenią nasi klienci, ponieważ dzięki niemu nabierają do nas jeszcze większego zaufania. Jeżeli stan Twojej szyby samochodowej pozwala na jej naprawę poprzez usunięcie odprysku, również podejmiemy się tego zadania, a Tobie damy kolejną gwarancję, ale tym razem bezterminową.
Czy warsztat Autoglass w Rzeszowie oferuje jakieś usługi dodatkowe?
Warsztat Autoglass słynie z perfekcyjnie przeprowadzonych wymian lub napraw szyb samochodowych rzeszowskich aut. W Rzeszowie wykonujemy też jednak szereg dodatkowych usług, o których teraz z przyjemnością Cię poinformujemy. Jesteśmy między innymi ekspertami w kalibrowaniu systemów ADAS. To zaawansowane systemy wspomagania kierowcy wykorzystujące połączone działanie kamer, radarów i laserów. Są one zainstalowane na szybie czołowej. Nasz serwis posiada również doskonałe warunki do przeprowadzenia ozonowania auta w sposób bezpieczny i jednocześnie skuteczny. Potrafimy także ekspresowo zamontować nowe pióra do wycieraczek. Jeśli ten element pojazdów jest już mocno wyeksploatowany, może pozostawiać po sobie rysy, więc nie warto zwlekać z tym i jak najszybciej zgłosić się do warsztatu Autoglass. Wielokrotnie to właśnie niesprawne wycieraczki wymuszają konieczność naprawy szyb rzeszowskich samochodów.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą