Wymiana i naprawa szyby samochodowej Bydgoszcz

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Tomasz Rolewicz ☆☆☆☆ 30.10.2023
  Absolutnie nie polecam. Odprysk po "naprawie" większy niż przed. I w rezultacie szyba w X5 zniszczona. Już po zabiegu usłyszalem, że inaczej się "nie dało" i że "trzeba było nawiercić". Na swojej stronie www obiecują, że przed usługą wszystko wyjaśniają i że absolutnie … Czytaj więcej nie nawiercają. U mnie nic z tego się nie potwierdziło. Bezpośrednio po odbiorze auta złożyłem reklamację, oraz dodatkowo - także przez formularz na stronie. Obie zignorowano - brak jakiegokolwiek kontaktu. Kasę za usługę odzyskałem dzięki Visa / chargeback. W życiu nikogo tak szczerze nie odradzalem. Pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) raz w życiu.
 • Avatar Paweł Kędzierski ★★★★★ 26.08.2023
  Fachowa i szczera obsługa. Pan szczerze powiedział że nie ma sensu naprawiać czegoś takiego. Nie naciągają jak to się zdarza. Polecam.
 • Avatar Jacek Wojciechowski ★★★★★ 02.10.2023
  Punktuaknie,sprawie, fachowo. Sama przyjemność. Umówiłem się na wymianę szybu w aucie on-line. Przyjechałem 15 minut przed wizytą tak jak było to zapowiedziane. Autem od razu ktoś się zajął i po dwóch godzinach miałem informacje, że samochód jest do odbioru. Usługa wykonana profesjonalnie, rzetelnie … Czytaj więcej i mogę polecić innym.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Lukasz Grzella ★★★★★ 25.05.2023
  Świetni fachowcy, dziękuję za szybką pomoc i fachowa pomoc.
 • Avatar Dawid Szulc ★★★★★ 27.07.2023
  Kupiłem auto i zauważyłem odprysk na szybie. Umówiłem się i stawiłem na wyznaczoną godzinę. Po chwili zostałem poinformowany, że odprysk ten już ktoś robił i wszystko jest ok. Pan mi uzupełnił wypełnienie za darmo i z uśmiechem się rozstaliśmy. Świetne podejście do klienta i wiem, że jak coś (odpukać) … Czytaj więcej to na pewno wrócę
 • Avatar Marcin (Mar Kol) ★★★★★ 29.03.2023
  Polecam usługi tego warsztatu. Profesjonalnie i uprzejmie. Umówiona wizyta na godzinę, wymiana szyby czołowej trwała około 3 godzin. Panowie odkleili uchwyt od kamery i przygotowali go do ponownego przyklejenia, dodatkowo porowadzili przewód zasilający kamerę. Dają gwarancję na piśmie i certyfikat, że … Czytaj więcej szyba wymieniona z powodu jej uszkodzenia a nie wypadku.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich usług mogę skorzystać w warsztacie Autoglass w Bydgoszczy?
Do naszego serwisu zapraszamy wszystkich kierowców potrzebujących wykonania skutecznej naprawy szyby samochodowej w Bydgoszczy. Dogłębnie przeanalizujemy przypadek dotyczący Twojego auta, a następnie szybko i sprawnie wyeliminowujemy problem. Dokładnie pozbywamy się odprysków i różnego rodzaju innych uszkodzeń. Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twój samochód ponownie może poruszać się po publicznych drogach. Autoglass oferuje także wymianę szyby samochodowej w Bydgoszczy. Do tego kroku zachęcamy jednak tylko wtedy, gdy naprawa nie jest już możliwa w żadnym stopniu. Przeprowadzimy dogłębną analizę stanu szyby Twojego auta, a następnie poinformujemy Cię o naszej ocenie. Jeśli obdarzysz zaufaniem serwis Autoglass, znów będziesz mógł czerpać radość z komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.
Jaką gwarancję uzyskujesz, wymieniając lub naprawiając szybę w serwisie Autoglass w Bydgoszczy?
Korzystając z serwisu Autoglass, zyskujesz pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług poprzez tak zwaną gwarancję. To powszechnie znany i jednocześnie bardzo ceniony przez klientów sposób stanowiący zabezpieczenie przed ewentualnymi błędami wymiany lub naprawy szyby w bydgoskich autach. Rekomendowane przez nas szyby NordGlass to świetny wybór, ponieważ gwarancja na nie wynosi aż 24 miesiące. To niezwykle długi okres, rzadko spotykany w innych serwisach. Oprócz tego zapewniamy możliwość złożenia reklamacji jakości usługi wymiany szyby w Bydgoszczy w ciągu dwunastu miesięcy. To jeszcze nie koniec dobrych wieści. Jeśli jesteś zainteresowany naprawą szyby polegającą na usunięciu odprysku, przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra. Reklamacja w tym zakresie jest całkowicie bezterminowa! To prawdziwa rzeczywistość – nie szukaj tu żadnych haczyków.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą