Wymiana i naprawa szyby samochodowej Bydgoszcz

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Michal K. ★★★★★ 02.12.2022
  Autoglass po usłudze wysłało mi link do oceny usługi niestety nie miałem czasu i dlatego dopiero teraz. Ogólnie POLECAM.
  Na początku nie byłem pewny co do serwisu bo serwis miał się odbyć w Krakowie a telefon kontaktowy tylko Koszalin o ile dobrze pamiętam. Natomiast super obsługa. Od początku do końca.
  … Czytaj więcej Najpierw telefonicznie Pani poinformowała co i jak i wstępnie wyceniła szybę. Podjechałem do serwisu aby sprawdzić czy da się naprawić. Podejście super, nikt nie naciąga na wymianę szyby. Proponowana była naprawa lub wymiana. Niestety u mnie szły już dwa pęknięcia po ok 1cm i sam "krater" od uderzenia kamyczka też był dość spory. Więc zdecydowałem się na wymianę. Ale to była moja decyzja bez naciskania. Więc umówiłem się na wymianę. Wymiana na czas. Miało być do 2 godzin i było. Skoda Octavia, szyba przednia. Ogólnie bardzo na TAK. Firma warta polecenia.
 • Avatar Kocyk 1 ★★★★★ 25.11.2022
  Bardzo dobry warsztat. Szyba została naprawiona wzorowo. Miło i sprawnie. Polecam
 • Avatar Bartek Nie ★★★★★ 23.09.2022
  Szybko, miło sprawnie . Począwszy od infolinii skończywszy na serwisie.
 • Avatar roman głowacki ★★★★★ 11.08.2022
  Wymieniałem wczoraj szybę czołową w swoim citroenie.
  Bardzo mila i konkretna obsługa.Polecam serwis Autoglass na ul.Artyleryjskiej w Warszawie
  Roman
 • Avatar Grzegorz Wilkoszewski ★★★★★ 10.11.2022
  Szybko i sprawnie, naprawa w 30 minut. Polecam
 • Avatar Kierowca ☆☆☆☆ 11.04.2022
  Samego serwisu od szyb nie mogę ocenić. Ale infolinia to patologia. Dzwonię z pytaniem czy jest możliwość podjechać, żeby wycięli i wkleili przednia szybę, bo cieknie. Pani na infolinii mówi że proszę przyjechać - naprawimy. No to jadę, 1.5h przez całe miasto. Sympatyczna i przemiła pani na miejscu mówi, … Czytaj więcej że muszę się umówić na termin, bo na miejscu mają tyle pracy, że od ręki nie naprawia, a infolinia jest ogólnopolska. Nie rozumiem sensu takiej infolinii.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich usług mogę skorzystać w warsztacie Autoglass w Bydgoszczy?
Do naszego serwisu zapraszamy wszystkich kierowców potrzebujących wykonania skutecznej naprawy szyby samochodowej w Bydgoszczy. Dogłębnie przeanalizujemy przypadek dotyczący Twojego auta, a następnie szybko i sprawnie wyeliminowujemy problem. Dokładnie pozbywamy się odprysków i różnego rodzaju innych uszkodzeń. Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twój samochód ponownie może poruszać się po publicznych drogach. Autoglass oferuje także wymianę szyby samochodowej w Bydgoszczy. Do tego kroku zachęcamy jednak tylko wtedy, gdy naprawa nie jest już możliwa w żadnym stopniu. Przeprowadzimy dogłębną analizę stanu szyby Twojego auta, a następnie poinformujemy Cię o naszej ocenie. Jeśli obdarzysz zaufaniem serwis Autoglass, znów będziesz mógł czerpać radość z komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.
Jaką gwarancję uzyskujesz, wymieniając lub naprawiając szybę w serwisie Autoglass w Bydgoszczy?
Korzystając z serwisu Autoglass, zyskujesz pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług poprzez tak zwaną gwarancję. To powszechnie znany i jednocześnie bardzo ceniony przez klientów sposób stanowiący zabezpieczenie przed ewentualnymi błędami wymiany lub naprawy szyby w bydgoskich autach. Rekomendowane przez nas szyby NordGlass to świetny wybór, ponieważ gwarancja na nie wynosi aż 24 miesiące. To niezwykle długi okres, rzadko spotykany w innych serwisach. Oprócz tego zapewniamy możliwość złożenia reklamacji jakości usługi wymiany szyby w Bydgoszczy w ciągu dwunastu miesięcy. To jeszcze nie koniec dobrych wieści. Jeśli jesteś zainteresowany naprawą szyby polegającą na usunięciu odprysku, przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra. Reklamacja w tym zakresie jest całkowicie bezterminowa! To prawdziwa rzeczywistość – nie szukaj tu żadnych haczyków.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą