Wymiana i naprawa szyby samochodowej Wrocław

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Najbliższy serwis

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Michal K. ★★★★★ 02.12.2022
  Autoglass po usłudze wysłało mi link do oceny usługi niestety nie miałem czasu i dlatego dopiero teraz. Ogólnie POLECAM.
  Na początku nie byłem pewny co do serwisu bo serwis miał się odbyć w Krakowie a telefon kontaktowy tylko Koszalin o ile dobrze pamiętam. Natomiast super obsługa. Od początku do końca.
  … Czytaj więcej Najpierw telefonicznie Pani poinformowała co i jak i wstępnie wyceniła szybę. Podjechałem do serwisu aby sprawdzić czy da się naprawić. Podejście super, nikt nie naciąga na wymianę szyby. Proponowana była naprawa lub wymiana. Niestety u mnie szły już dwa pęknięcia po ok 1cm i sam "krater" od uderzenia kamyczka też był dość spory. Więc zdecydowałem się na wymianę. Ale to była moja decyzja bez naciskania. Więc umówiłem się na wymianę. Wymiana na czas. Miało być do 2 godzin i było. Skoda Octavia, szyba przednia. Ogólnie bardzo na TAK. Firma warta polecenia.
 • Avatar Kocyk 1 ★★★★★ 25.11.2022
  Bardzo dobry warsztat. Szyba została naprawiona wzorowo. Miło i sprawnie. Polecam
 • Avatar Bartek Nie ★★★★★ 23.09.2022
  Szybko, miło sprawnie . Począwszy od infolinii skończywszy na serwisie.
 • Avatar roman głowacki ★★★★★ 11.08.2022
  Wymieniałem wczoraj szybę czołową w swoim citroenie.
  Bardzo mila i konkretna obsługa.Polecam serwis Autoglass na ul.Artyleryjskiej w Warszawie
  Roman
 • Avatar Grzegorz Wilkoszewski ★★★★★ 10.11.2022
  Szybko i sprawnie, naprawa w 30 minut. Polecam
 • Avatar Kierowca ☆☆☆☆ 11.04.2022
  Samego serwisu od szyb nie mogę ocenić. Ale infolinia to patologia. Dzwonię z pytaniem czy jest możliwość podjechać, żeby wycięli i wkleili przednia szybę, bo cieknie. Pani na infolinii mówi że proszę przyjechać - naprawimy. No to jadę, 1.5h przez całe miasto. Sympatyczna i przemiła pani na miejscu mówi, … Czytaj więcej że muszę się umówić na termin, bo na miejscu mają tyle pracy, że od ręki nie naprawia, a infolinia jest ogólnopolska. Nie rozumiem sensu takiej infolinii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warsztaty Autoglass we Wrocławiu oferują jakieś usługi dodatkowe?
Zawsze staramy się, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Nie spoczywamy na laurach i nieustannie się rozwijamy. To właśnie dlatego oprócz podstawowych usług (naprawa lub wymiana szyby we wrocławskich warsztatach) oferujemy także szereg dodatkowych usług. Wśród nich warto wyróżnić ozonowanie samochodu, dzięki któremu wnętrze Twojego auta zostanie odświeżone jak nigdy wcześniej. Całość procesu trwa bardzo krótko, gdyż w większości przypadków zajmuje zaledwie trzydzieści minut. W tym czasie zostaną usunięte różne grzyby oraz drobnoustroje chorobotwórcze. Oprócz ozonowania zapraszamy również na specjalistyczną kalibrację systemów ADAS. Potwierdzamy także, iż realizujemy usługi wyjazdowe w terenie. Reasumując, Autoglass to warsztat nie tylko zajmujący się wymianą i naprawą szyb we Wrocławiu, ale również wieloma innymi zadaniami z zakresu dbałości o auto.
Gdzie naprawić szybę samochodową we Wrocławiu?
Jesteś z województwa dolnośląskiego i szukasz wysokojakościowego warsztatu, w którym naprawisz lub wymienisz szybę samochodową? We Wrocławiu znajdziesz takie miejsca i co ciekawe, nie jedno, nie dwa, a aż trzy! W takim razie zapraszamy do poznania ich lokalizacji. Pierwszy serwis Autoglass znajduje się na ulicy Rakowej 6. To północno-wschodnia część miasta. Drugi nasz warsztat mieści się na ulicy Robotniczej 40B. Trzeci z nich zlokalizowany jest na ulicy Braterskiej 6. Warto dodać, że to teren Polmozbytu. W razie problemów z dojazdem skorzystaj ze specjalnie opracowanej mapki na stronie internetowej www.autoglass.pl. Umieściliśmy na niej kolorowe pinezki oznaczające właśnie nasze filie oraz placówki partnerskie. Wymiana bądź naprawa szyby samochodowej we Wrocławiu jest bardzo prosta, jeśli wybierzesz Autoglass.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą