Naprawa przedniej szyby samochodowej

Trudno jest zabezpieczyć przednią szybę przed uszkodzeniem. Odprysk może pojawić się w każdym momencie w czasie jazdy. Czy drobne odpryski muszą od razu oznaczać wymianę szyby? Niekoniecznie! Jeżeli na szybie nie ma pęknięcia, wówczas istnieje możliwość naprawy szyby – pod warunkiem, że zabezpieczymy uszkodzenie i w porę stawimy się w serwisie szyb samochodowych.

Nasze atuty

Technologie

Jesteśmy oddziałem Belron® i stosujemy opatentowane technologie, które nie są dostępne dla większości konkurentów

Czas

Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii ART, naprawa szyby samochodowej wykonywana jest w czasie około 30 minut, a koszt naprawy szyby samochodowej jest niższy niż wymiana.

Gwarancja

Jeżeli szyba czołowa kwalifikuje się do wykonania naprawy, wówczas Autoglass® gwarantuje całkowite przywrócenie wytrzymałości szyby, potwierdzone bezterminową gwarancją na wykonaną usługę.

Koszt

Zawsze kierujemy się zasadą „naprawa przed wymianą”. Jeżeli istnieje taka możliwość, w pierwszej kolejności staramy się naprawić uszkodzoną szybę. Dzięki temu oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. Pracownicy Serwisu szyb samochodowych Autoglass® zawsze wybierają rozwiązania, które w sposób indywidualny są dopasowane do oczekiwań Klienta.

Jak to działa?

Naprawa odprysków na szybie. Technologia Autoglass®

1Technologia ART

Opracowana przez koncern Berlon, pozwala na naprawę szyb samochodowych bez pozostawienia śladu (w środku odprysku występuje praktycznie niezauważalny półprzezroczysty obszar 1-2 mm). Jest to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia doskonałą jakość naprawy odprysków.

2Nie nawiercamy odprysków

Nasi specjaliści nie powodują dodatkowych uszkodzeń szkła, a zatem nie zmniejszają jego wytrzymałości. Nawiercenie szyby jest stosowane w większości autoserwisów, niestety po takiej operacji nie uzyskamy odpowiedniej wytrzymałości szyby, a efekt kosmetyczny będzie niesatysfakcjonujący.

3Używamy unikalnego polimeru

Berlon® opracował własną żywicę polimerową do wypełniania odprysków. Po utwardzeniu nabiera ona wytrzymałości i przejrzystości szyby.

4Korzystamy z innowacyjnego sprzętu.

Specjaliści z Autoglass® posiadają unikalne narzędzia do naprawy szyb: urządzenia do aplikacji żywicy pod ciśnieniem, szybko utwardzająca lampa ultrafioletowa, środki do właściwego wypolerowania. Są to opatentowane rozwiązania Grupy Berlon niedostępne dla innych serwisów.

Zawsze blisko Ciebie

Mobilny Serwis AUTOGLASS® jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Użyj mojej lokalizacji

Najbliższy serwis

Usługi dodatkowe

Blog

Zadzwoń

do obsługi klienta

801 181 181

Zostaw numer

oddzwonimy do Ciebie!

Rezerwuj online

termin naprawy lub wymiany szyby

Zdecyduj czy zgłaszasz uszkodzenie ubezpieczycielowi

czy wykonujesz usługę prywatnie?

Wykonuję usługę prywatnie

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów Rozmowę

  Zamów Rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą