Autoglass® – światowy lider w wymianie i naprawie szyb samochodowych

Naprawa szyby samochodowej lub wymiana szyby samochodowej w Autoglass®. Aby naprawić lub wymienić szybę samochodową, zadzwoń pod numer 94 361 23 60 lub zarejestruj się, aby skorzystać z usługi online.

Serwis szyb samochodowych Autoglass®. Poznaj nas!

Serwis szyb samochodowych Autoglass®. Poznaj nas! Jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą świadczącą wysoce profesjonalne usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych do wszystkich modeli i marek samochodów w 41 krajach świata. Klienci Autoglass® mają do dyspozycji 2740 centrów montażowych gdzie działa 9888 mobilnych zespołów. Jako oddział Grupy Belron®, światowego lidera w naprawie i wymianie szyb samochodowych, obsługujemy rocznie ponad 18 milionów klientów. Nasze główne zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy to: Uczciwość, Szacunek i Zaufanie.

Wymiana szyb lub naprawa szyb samochodowych z Autoglass® – korzyści!

Wymiana szyb lub naprawa szyb samochodowych z Autoglass® – korzyści!
Firma Autoglass® naprawia lub wymienia wszelkiego rodzaju szyby w samochodach większości marek i modeli. Firma Autoglass® udziela nawet bezterminowej gwarancji na wykonane usługi.
Firma Autoglass® wykorzystuje szkło wyprodukowane wyłącznie według standardów producenta oryginalnego sprzętu (OEM), dostarczanego przez producentów oryginalnego sprzętu lub innych dostawców.
Firma Autoglass® kieruje się zasadą „najpierw napraw”, co oznacza, że ​​w miarę możliwości staramy się naprawić uszkodzone szyby przed wymianą, oszczędzając tym samym Państwa czas i pieniądze.

Serwis szyb samochodowych Autoglass® – elastyczne i profesjonalne podejście!

Firma Autoglass® oferuje usługi naprawy i wymiany szyb we wszystkich markach i modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach i pojazdach rolniczych i specjalnych.
W zależności od charakteru uszkodzenia specjaliści zaproponują optymalne rozwiązanie, dobiorą potrzebne szyby i uzgodnią z klientem czas montażu.
Jeśli planujecie Państwo samodzielnie zapłacić za usługę, cena instalacji będzie uzależniona od modelu pojazdu, producenta części, opcji dodatkowych (ogrzewanie, podłączenie czujników deszczu i światła). Koszt w tym przypadku obliczany jest indywidualnie.
Jeśli posiadacie Państwo pełną polisę Autoszyba lub Autocasco i kontaktujecie się z nami poprzez firmę ubezpieczeniową, usługa będzie świadczona bezpłatnie lub za dopłata wynikającą z tytułu zawartej polisy.

Zawsze blisko Ciebie

Mobilny Serwis AUTOGLASS® jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Użyj mojej lokalizacji

Najbliższy serwis

Blog

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zadzwoń

PN-PT 8:00-18:00 i SO 8:00-13:00

94 361 23 60

Zostaw numer

oddzwonimy do Ciebie!

Rezerwuj online

termin naprawy lub wymiany szyby

Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą