Autoglass® – światowy lider w wymianie i naprawie szyb samochodowych

Naprawa szyby samochodowej lub wymiana szyby samochodowej w Autoglass®. Aby naprawić lub wymienić szybę samochodową, zadzwoń pod numer 801181181 lub zarejestruj się, aby skorzystać z usługi online.

Serwis szyb samochodowych Autoglass®. Poznaj nas!

Serwis szyb samochodowych Autoglass®. Poznaj nas! Jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą świadczącą wysoce profesjonalne usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych do wszystkich modeli i marek samochodów w 41 krajach świata. Klienci Autoglass® mają do dyspozycji 2740 centrów montażowych gdzie działa 9888 mobilnych zespołów. Jako oddział Grupy Belron®, światowego lidera w naprawie i wymianie szyb samochodowych, obsługujemy rocznie ponad 18 milionów klientów. Nasze główne zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy to: Uczciwość, Szacunek i Zaufanie.

Wymiana szyb lub naprawa szyb samochodowych z Autoglass® – korzyści!

Wymiana szyb lub naprawa szyb samochodowych z Autoglass® – korzyści!
Firma Autoglass® naprawia lub wymienia wszelkiego rodzaju szyby w samochodach większości marek i modeli. Firma Autoglass® udziela nawet bezterminowej gwarancji na wykonane usługi.
Firma Autoglass® wykorzystuje szkło wyprodukowane wyłącznie według standardów producenta oryginalnego sprzętu (OEM), dostarczanego przez producentów oryginalnego sprzętu lub innych dostawców.
Firma Autoglass® kieruje się zasadą „najpierw napraw”, co oznacza, że ​​w miarę możliwości staramy się naprawić uszkodzone szyby przed wymianą, oszczędzając tym samym Państwa czas i pieniądze.

Serwis szyb samochodowych Autoglass® – elastyczne i profesjonalne podejście!

Firma Autoglass® oferuje usługi naprawy i wymiany szyb we wszystkich markach i modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach i pojazdach rolniczych i specjalnych.
W zależności od charakteru uszkodzenia specjaliści zaproponują optymalne rozwiązanie, dobiorą potrzebne szyby i uzgodnią z klientem czas montażu.
Jeśli planujecie Państwo samodzielnie zapłacić za usługę, cena instalacji będzie uzależniona od modelu pojazdu, producenta części, opcji dodatkowych (ogrzewanie, podłączenie czujników deszczu i światła). Koszt w tym przypadku obliczany jest indywidualnie.
Jeśli posiadacie Państwo pełną polisę Autoszyba lub Autocasco i kontaktujecie się z nami poprzez firmę ubezpieczeniową, usługa będzie świadczona bezpłatnie lub za dopłata wynikającą z tytułu zawartej polisy.

Zawsze blisko Ciebie

Mobilny Serwis AUTOGLASS® jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Użyj mojej lokalizacji

Najbliższy serwis

Blog

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zadzwoń

PN-PT 8:00-20:00 i SO 8:00-13:00

94 361 23 60

Zostaw numer

oddzwonimy do Ciebie!

Rezerwuj online

termin naprawy lub wymiany szyby

Znajdź nas Zarezerwuj online

Zdecyduj czy zgłaszasz uszkodzenie ubezpieczycielowi

czy wykonujesz usługę prywatnie?

Wykonuję usługę prywatnie

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą