Naprawa i wymiana 
szyby samochodowej Sosnowiec

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Lukasz Grzella ★★★★★ 25.05.2023
  Świetni fachowcy, dziękuję za szybką pomoc i fachowa pomoc.
 • Avatar Jan Chabros ★★★★★ 02.03.2023
  Super obsługa, konkretni a jednocześnie bardzo mili pracownicy. Przyjechałem punktualnie na 8:30, stanowisko było gotowe, nie musiałem czekać. Usługa trwała nie dłużej niż 90 minut, tak jak było ustalone przez telefon. Po usunięciu odprysku nie mogłem znaleźć śladu ubytku na szybie. Szyba wyglądała jak … Czytaj więcej nowa. W następnym tygodniu przyjechałem kolejnym pojazdem i cała sytuacja się powtórzyła. Polecam jak najbardziej
 • Avatar Kamil Adam ★★★★★ 23.03.2023
  Jestem więcej niż bardzo zadowolony z usługi. Opiekun klienta był ze mną przy przyjmowaniu auta i przy odbiorze. Prosiłem o wymianę szyby na inną niż przewiduje VIN pojazdu. Nie bylo z tym zadnego problemu. Wszystkie podzespoły zostały sprawdzone przed wymianą szyby żeby nie czekała mnie niemiła niespodzianka. … Czytaj więcej Szczerze polecam
 • Avatar Kocyk 1 ★★★★★ 25.11.2022
  Bardzo dobry warsztat. Szyba została naprawiona wzorowo. Miło i sprawnie. Polecam
 • Avatar Michal K. ★★★★★ 02.12.2022
  Autoglass po usłudze wysłało mi link do oceny usługi niestety nie miałem czasu i dlatego dopiero teraz. Ogólnie POLECAM.
  Na początku nie byłem pewny co do serwisu bo serwis miał się odbyć w Krakowie a telefon kontaktowy tylko Koszalin o ile dobrze pamiętam. Natomiast super obsługa. Od początku do końca.
  … Czytaj więcej Najpierw telefonicznie Pani poinformowała co i jak i wstępnie wyceniła szybę. Podjechałem do serwisu aby sprawdzić czy da się naprawić. Podejście super, nikt nie naciąga na wymianę szyby. Proponowana była naprawa lub wymiana. Niestety u mnie szły już dwa pęknięcia po ok 1cm i sam "krater" od uderzenia kamyczka też był dość spory. Więc zdecydowałem się na wymianę. Ale to była moja decyzja bez naciskania. Więc umówiłem się na wymianę. Wymiana na czas. Miało być do 2 godzin i było. Skoda Octavia, szyba przednia. Ogólnie bardzo na TAK. Firma warta polecenia.
 • Avatar Piotr Maciak ★★★★★ 12.12.2022
  Dziś tam byłem i polecam bardzo miło i profesjonalnie

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich usług mogę skorzystać w warsztacie Autoglass w Sosnowcu?
Autoglass zapewne większości naszych klientów kojarzy się z wymianami albo naprawami szyb samochodowych. W Sosnowcu usługi te również stanowią niepodważalny fundament oferty. Co istotne, zajmujemy się całością tych procesów. Zanim jednak zaczniemy przechodzić do właściwych etapów, dokonamy analizy powstałych uszkodzeń. Bez niej nie moglibyśmy zakwalifikować Twojego pojazdu do konkretnego typu usługi. Ponadto nie musisz się obawiać, że na końcu dojdzie do ostatniego etapu, czyli zapłaty, a Ty zostaniesz całkowicie zaskoczony. Żeby uniknąć takich przykrych niespodzianek, ustaliliśmy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również mamy coś ekstra. Na wstępie dokonujemy wyceny usługi wymiany bądź naprawy szyby w Sosnowcu. Klienci wiedzą więc od razu o wysokości kosztów, a co za tym idzie – nic ich nie zaskoczy.
Jak zapisać się na wymianę lub naprawę szyby w Sosnowcu?
Warsztat Autoglass zaprasza do zapisów na naprawę lub wymianę szyby samochodowej w Sosnowcu. Jeżeli chcesz zaklepać swój termin w łatwy i błyskawiczny sposób, polecamy odwiedzić stronę internetową naszego serwisu www.autoglass.pl. Następnie kliknij w przycisk „zarezerwuj” i wybierz odpowiadający Ci dzień oraz godzinę za pośrednictwem Booking Online. Na stronie możesz także skontaktować się z naszym konsultantem poprzez chat internetowy. Dla osób preferujących kontakt poprzez rozmowę przygotowaliśmy infolinię 801 181 181 lub 943612360. Wybierając drugi numer, dodzwonisz się od razu do filii Autoglass w Sosnowcu. Jeżeli jednak taka opcja kontaktu to dla Ciebie wciąż za mało, zapraszamy do stacjonarnych zapisów na usługę naprawy lub wymiany szyby. W Sosnowcu nasz warsztat mieści się na ulicy Norwida 4.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą