Naprawa i wymiana 
szyby samochodowej Sosnowiec

Zawsze blisko Ciebie

Znajdź najbliższy warsztat

Dodatkowe usługi

Co mówią o nas klienci?

 • Avatar Tomasz Rolewicz ☆☆☆☆ 30.10.2023
  Absolutnie nie polecam. Odprysk po "naprawie" większy niż przed. I w rezultacie szyba w X5 zniszczona. Już po zabiegu usłyszalem, że inaczej się "nie dało" i że "trzeba było nawiercić". Na swojej stronie www obiecują, że przed usługą wszystko wyjaśniają i że absolutnie … Czytaj więcej nie nawiercają. U mnie nic z tego się nie potwierdziło. Bezpośrednio po odbiorze auta złożyłem reklamację, oraz dodatkowo - także przez formularz na stronie. Obie zignorowano - brak jakiegokolwiek kontaktu. Kasę za usługę odzyskałem dzięki Visa / chargeback. W życiu nikogo tak szczerze nie odradzalem. Pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) raz w życiu.
 • Avatar Paweł Kędzierski ★★★★★ 26.08.2023
  Fachowa i szczera obsługa. Pan szczerze powiedział że nie ma sensu naprawiać czegoś takiego. Nie naciągają jak to się zdarza. Polecam.
 • Avatar Jacek Wojciechowski ★★★★★ 02.10.2023
  Punktuaknie,sprawie, fachowo. Sama przyjemność. Umówiłem się na wymianę szybu w aucie on-line. Przyjechałem 15 minut przed wizytą tak jak było to zapowiedziane. Autem od razu ktoś się zajął i po dwóch godzinach miałem informacje, że samochód jest do odbioru. Usługa wykonana profesjonalnie, rzetelnie … Czytaj więcej i mogę polecić innym.
 • Avatar Łukasz Grądzki ★★★★★ 15.11.2022
  Jestem Bardzo Zadowolony z usługi wymiany szyby. Bałem się że spędzę tam pół dnia, a ekipa załatwiła wszystko w 2h, łącznie z papierkami. Przemiła obsługa 👍👍👍
 • Avatar Jan Smuga ★★★★ 06.12.2022
  Usługa wymiany szyby wykonana szybko. Dobry kontakt z obsługą. Gwiazdkę odejmuję za miejsce oczekiwania dla klienta. Stolik, dwa krzesła przy kilku oczekujących osobach to trochę mało. Co prawda w pobliżu centrum handlowe, ale pogoda nie sprzyja spacerom. Ogólnie polecam.
 • Avatar Lukasz Grzella ★★★★★ 25.05.2023
  Świetni fachowcy, dziękuję za szybką pomoc i fachowa pomoc.
 • Avatar Dawid Szulc ★★★★★ 27.07.2023
  Kupiłem auto i zauważyłem odprysk na szybie. Umówiłem się i stawiłem na wyznaczoną godzinę. Po chwili zostałem poinformowany, że odprysk ten już ktoś robił i wszystko jest ok. Pan mi uzupełnił wypełnienie za darmo i z uśmiechem się rozstaliśmy. Świetne podejście do klienta i wiem, że jak coś (odpukać) … Czytaj więcej to na pewno wrócę
 • Avatar Marcin (Mar Kol) ★★★★★ 29.03.2023
  Polecam usługi tego warsztatu. Profesjonalnie i uprzejmie. Umówiona wizyta na godzinę, wymiana szyby czołowej trwała około 3 godzin. Panowie odkleili uchwyt od kamery i przygotowali go do ponownego przyklejenia, dodatkowo porowadzili przewód zasilający kamerę. Dają gwarancję na piśmie i certyfikat, że … Czytaj więcej szyba wymieniona z powodu jej uszkodzenia a nie wypadku.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich usług mogę skorzystać w warsztacie Autoglass w Sosnowcu?
Autoglass zapewne większości naszych klientów kojarzy się z wymianami albo naprawami szyb samochodowych. W Sosnowcu usługi te również stanowią niepodważalny fundament oferty. Co istotne, zajmujemy się całością tych procesów. Zanim jednak zaczniemy przechodzić do właściwych etapów, dokonamy analizy powstałych uszkodzeń. Bez niej nie moglibyśmy zakwalifikować Twojego pojazdu do konkretnego typu usługi. Ponadto nie musisz się obawiać, że na końcu dojdzie do ostatniego etapu, czyli zapłaty, a Ty zostaniesz całkowicie zaskoczony. Żeby uniknąć takich przykrych niespodzianek, ustaliliśmy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również mamy coś ekstra. Na wstępie dokonujemy wyceny usługi wymiany bądź naprawy szyby w Sosnowcu. Klienci wiedzą więc od razu o wysokości kosztów, a co za tym idzie – nic ich nie zaskoczy.
Jak zapisać się na wymianę lub naprawę szyby w Sosnowcu?
Warsztat Autoglass zaprasza do zapisów na naprawę lub wymianę szyby samochodowej w Sosnowcu. Jeżeli chcesz zaklepać swój termin w łatwy i błyskawiczny sposób, polecamy odwiedzić stronę internetową naszego serwisu www.autoglass.pl. Następnie kliknij w przycisk „zarezerwuj” i wybierz odpowiadający Ci dzień oraz godzinę za pośrednictwem Booking Online. Na stronie możesz także skontaktować się z naszym konsultantem poprzez chat internetowy. Dla osób preferujących kontakt poprzez rozmowę przygotowaliśmy infolinię 801 181 181 lub 943612360. Wybierając drugi numer, dodzwonisz się od razu do filii Autoglass w Sosnowcu. Jeżeli jednak taka opcja kontaktu to dla Ciebie wciąż za mało, zapraszamy do stacjonarnych zapisów na usługę naprawy lub wymiany szyby. W Sosnowcu nasz warsztat mieści się na ulicy Norwida 4.
Znajdź nas Zarezerwuj online

Zgłoszenie uszkodzenia

Wskaż, w jakim trybie chcesz naprawić lub wymienić uszkodzoną szybę

Wykonuję usługę we własnym zakresie
Od ręki samodzielnie umówisz naprawę lub wymianę i zarezerwujesz pierwszy wolny termin.
Potrzebuję wsparcia w zgłoszeniu uszkodzenia ubezpieczycielowi
Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy i udzielimy Tobie wsparcia w procesie zgłaszania szkody u ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz

Uzupełnij poniższe dane a my chętnie pomożemy w procesie naprawy / wymiany szyby u twojego Ubezpieczyciela

  Imię i nazwisko*

  Numer telefonu*

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Dziękujemy!

  Dziękujemy

  Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Zamów rozmowę

  Zamów rozmowę

   Imię i nazwisko*

   Numer telefonu*

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

   Dziękujemy!

   Dziękujemy

   Wkrótce skontaktujemy się z Tobą